O mnie

  Co kryje druga strona lustra?

  Ewa Schiller Drogi poszukiwaczu – Skoro tu dotarłeś wiesz, że sensem życia są zmiany i nieustające wyzwania. Ja w swoją podróż wyruszyłam będąc głęboką humanistką. Pragnienie wyzwań i mentalność zdobywcy pchnęły mnie w nowy świat, gdzie rządzą ścisłe schematy i równania. Tak rozpoczęła się moja fascynująca przygoda z matką wszelkich nauk – Matematyką.

  Ukończyłam Matematykę Teoretyczną  na Uniwersytecie Warszawskim. Po “drugiej stronie lustra” poznałam nową rzeczywistość wyposażoną w struktury opisane za pomocą definicji i twierdzeń. Nauczyłam się myślenia analitycznego, logiki i sprawnego posługiwania się wiedzą. Całość wsparłam nutą kreatywną kończąc Podyplomowe Studium Myślenia Twórczego. Podróże i wieloletni pobyt za granicą dodały elastyczności i pokazały jak różnie można żyć, doświadczać codzienności i dostosowywać się. Wzbogacające!

  ruch2-s

  W poszukiwaniu siebie
  Przez wiele lat pracowałam w jednej z większych korporacji w Europie. Osobiście doświadczyłam jak to jest być pracownikiem wprzęgniętym w globalne mechanizmy produkcji, wskaźników i planów. Rosnące tempo życia, gonitwa za sukcesem zawodowym i finansowym, niespełnione pragnienie szczęścia – z każdym dniem stres i narastające wypalenie. Dlatego zdecydowałam się zmienić tryb życia i zacząć robić coś co przywróciłoby mi człowieczeństwo. Odnalazłam to “coś” w filozofii starożytnych mędrców na kursach Międzynarodowej fundacji Art of Living (AOL). Ich trzon stanowi nieprzemijająca wiedza przeniesiona z ksiąg wedyjskich
  i dostosowana do życia człowieka współczesnego. Zmiana jakości życia przyniosła mi tyle radości, że postanowiłam zostać nauczycielem tych kursów, by móc dzielić się swoim sukcesem z innymi.

  Co przyniosły zmiany?
  W 2006 roku uzyskałam licencję nauczyciela Sr Sri Yogi w Ved Vignan Maha Vidya Peeth w Indiach, działającej przy fundacji AOL, w 2008 licencję kursów rozwoju osobistego przy tej samej fundacji. Brałam udział w światowych obchodach srebrnego jubileuszu AOL w Bangalore w Indiach, uczestnicząc w dwumilionowej medytacji na rzecz pokoju. Studiowałam współczesne techniki relaksacyjne i posiadam certyfikat coacha. Jestem inicjowana na drugi stopień Reiki i stosuję przepływy energetyczne każdego dnia.

  Obecnie uczestniczę w kursie „Zdrowe społeczeństwo”  współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej. Celem kursu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych w zakresie terapeutycznego i profilaktycznego zastosowania technik jogi w najczęściej spotykanych obecnie schorzeniach cywilizacyjnych.

  Uprawiam malarstwo intuicyjne po kursie Vedic Art I i II stopień. Oprócz tego maluję i rysuję mandale jako wyraz mojej tęsknoty do tego rodzaju sztuki jeszcze z dzieciństwa. Maluję je dla konkretnych osób wyrażając ich osobowość lub dla sytuacji takich jak koncert, wyjazd lub inne szczególne wydarzenie.

  Odkrycie Medytacji Aktywnych
  Medytacja stale towarzyszyła mi w moich poczynaniach i często niecodziennych wyborach życiowych. Pamiętam swoją najprostszą medytację, kiedy to liczyłam w myślach od 1 do 20 i z powrotem, potem szukałam “odlotów”. Po kursie medytacji Sahaj Samadhi, gdzie dostałam swoja mantrę zaczęłam słyszeć ciszę. Do dziś te czasami tylko paro sekundowe doznania bardzo sobie cenię. Potem odkryłam medytację na zmysłach. A dziś wiem, że prawie każda czynność może być medytacją, wszystko zależy od sposobu jej wykonywania. Moim najnowszym odkryciem, choć już też paroletnim, są medytacje w ruchu czyli Medytacje Aktywne według Osho. Urzekła mnie ich trafność. Doskonale odpowiadają na potrzeby współczesnego, zabieganego człowieka. Czyż ruch dla zasiedziałych przed komputerem i wyciszenie umysłu nie jest “strzałem w dziesiątkę”?

  Korzyści dla Ciebie
  Doświadczenia menedżerskie i korporacyjne okazują się obecnie bardzo cenne
  w pracy coacha. Znając świat z obu stron lustra, potrafię skutecznie poprowadzić zestresowanych menedżerów w krainę koncentracji, relaksu, wyciszenia, by w kilku sesjach przywrócić im sprawność i otworzyć dostęp do nieskończonych zasobów energii.

  Dziś mogę powiedzieć, że jestem kobietą spełnioną, szczęśliwą i wolną. Cieszy mnie to co robię, jak wpływam na ludzi i jak ludzie mnie inspirują do kolejnych kroków.
  Mam dwie szczęśliwe córki poszukujące podobnie jak ja…

  Chętnie pokażę ci, jak łatwo sięgnąć po radość i zdrowie,
  jak dostrzec swój potencjał i wykorzystać go.
  Wiedzę na ten temat przekazuję na zajęciach jogi, kursach oraz
  na moim blogu.

  A teraz proszę weź głęboki wdech…
  Zapraszam Cię do odkrywania siebie i swojego potencjału,
  do szukania wewnętrznej radości.

  Ewa Schiller

  Zapytaj mnie

    5 sposobów na podniesienie energii

    ZA DARMO!

    Chcesz otrzymać poradnik?

    Imię:
    *
    Email:
    *
    Dwa dodać dwa:
    *
     

    Rytuały Tybetańskie – za darmo!

    Chcesz otrzymać poradnik PDF oraz NAGRANIA z zestawem 5 ćwiczeń, które poprawią twój wygląd i samopoczucie, zastąpią botoksy, lasery i inne kosztowne zabiegi, zwane eliksirem młodości, powodują spowolnienie zegara biologicznego?

    Wpisz adres email i sprawdź swoją pocztę.

    Potwierdzam